Wycieczka do Szkoły Głównej Straży Pożarniczej - 21.10.2015

Dnia 21 października 2015 r. odbyła się wycieczka do Szkoły Głównej Straży Pożarniczej w Warszawie. Dzieci miały możliwość przyglądania się pracy strażaków. Obejrzały ubiór strażacki. Przymierzały każdą część garderoby strażackiej. Przedszkolaki miały możliwość zaobserwować zachowanie strażaków w trakcie włączenia alarmu. Przypomniały sobie o numerach alarmowych oraz jak ważna jest pierwsza pomoc. Dzieci z ogromną ciekawością obejrzały wóz strażacki, jego wyposażenie oraz profesjonalny sprzęt. Przedszkolaki przyglądały się  oraz brały czynny udział w pokazie użycia sprzętu medycznego oraz użycia noszy. Same na moment mogły zamienić się w potrzebujących pomocy. Dzieci serdecznie podziękowały wszystkim strażakom za ogrom wiedzy którą się podzielili z nami. Pełne uśmiechu oraz pełne nowych doświadczeń wróciły całe i zdrowe do przedszkola.

Wycieczka do Szkoły Głównej Straży Pożarniczej - 21.10.2015