Park rozrywki monpepelandia

8.06.2016r wszystkie grupy z naszego przedszkola spędziły dzień w Parku Rozrywki „Monpepelandia” w Dziekanowie Nowym.

Po przyjeździe na miejsce zostaliśmy serdecznie przywitani przez organizatorów, podzieleni na mniejsze grupy, którymi opiekowali się przewodnicy i zapewnili brak nudy przez cały pobyt.

Tak, więc, ruszyliśmy.....

Na początek było sporo krzyku, radości i śmiechu a to wszystko za sprawą przejażdżek na karuzelach, kolejkach i zjeżdżalniach, które dostarczyły wiele emocji.

Tak rozpoczęty dzień obudził wszystkich śpiochów.

Przyszła kolej na objazd całej posiadłości samochodem Straży Pożarnej, a zaraz potem troszkę szybciej samochodem terenowym z przyczepą. Nie tylko mali fani motoryzacji byli zachwyceni szczególnie, gdy dzieci podziwiały okolicę z dachu samochodu straży pożarnej.

Ale to jeszcze nie koniec przejazdów.

Wszyscy chętni mogli skorzystać z przejażdżki na koniku. Nie brakowało odważnych, dzieci grzecznie oczekiwały na swoją kolej.

Czekając, na kiełbaski z grilla i chwilę odpoczynku, przedszkolaki spędziły czas na placach zabaw.

Po przerwie podziwialiśmy i karmiliśmy zwierzęta w mini zoo. Kozy, lamy, owcy, osły jadły dzieciom z ręki.

Pokłady nowej energii przedszkolaki zostawili w małpim gaju a najmłodsze grupy w basenie z kolorowymi kulkami i zjeżdżalniami.

Na koniec wycieczki organizatorzy zapewnili paniom Nauczycielkom dodatkową atrakcję zapraszając do przejażdżki na karuzeli dla dorosłych. Potrzebny był mocny doping dzieci gdyż Panie nie okazały się tak odważne jak ich wychowankowie.

I tak zakończyła się nasza wycieczka. Zmęczeni ale zadowoleni wszyscy wrócili do przedszkola. Z przyjemnością powtórzymy taką wyprawę.

Wycieczka do Parku Rozrywki Monopepelandia - 08.06.2016r.