Wycieczka do Fabryki Elfów - relacja

Dnia 15 grudnia 2017 grupy IV i V odwiedziły Wielką Fabrykę Elfów.

Najpierw wysłuchały historii o produkcji zabawki - Generała Tytusa. Okazało się, że w fabryce coś się popsuło i produkowana zabawka nie jest kompletna.

Zadaniem naszych przedszkolaków było razem z Elfami wykonać różne zadania i w ten sposób uzyskać części zabawki.

Zadaniem dzieci było budowanie z klocków, manipulowanie zabawkami, wystukiwanie rytmów, gotowanie kolorowej zupy…

Trzeba było również napisać i wysłać list do Świętego Mikołaja. Wszystkie dzieci dokładnie wiedziały, o jakim prezencie marzą.

Nie zabrakło ulubionej atrakcji dzieci - dmuchańców - skakańców.Można było skakać, fikać, brykać… Oczywiście wszystko w towarzystwie sympatycznych Elfów.

Na koniec tej wspaniałej przygody czekał Święty Mikołaj i dyplomy Pomocnika Mikołaja dla każdego dziecka.

Wszystkie dzieci wróciły zadowolone z wycieczki. To był wspaniale spędzony czas.

Wycieczka do Fabryki Elfów 15.12.2017 gr. IV i V