Wycieczka do Bombkolandii - 2.12.2015

Dn. 2 grudnia odbyła się autokarowa wycieczka do Bombkolandii dzieci z grup III, IV i V. Przedszkolaki w wesołych nastrojach podróżowały na spotkanie z Mikołajem oglądając bajki w drodze. Na miejscu powitał je Święty Mikołaj z elfami. Przedszkolaki obserwowały wydmuchiwanie bombek choinkowych oraz ich ozdabianie. Samodzielnie pomalowały swoje bombki oraz gipsowe obrazki o tematyce świątecznej. Odwiedziły gabinet Św. Mikołaja i każde z nich miało okazje porozmawiać z nim osobiście. Pisały również do niego list z prośbą o świąteczne prezenty. Miały okazję pozbyć się swoich "grzeszków" niszcząc je w specjalnej maszynie. Wielką atrakcją była degustacja kiełbasek pieczonych w ognisku. Zmęczone, ale w dobrych humorach dzieci wracały do przedszkola. Każde z nich otrzymało ozdoby świąteczne, które wykonało własnoręcznie.

Wycieczka do Bombkolandii - 2.12.2015