Wizyta Św. Mikołaja – 21.12.2015

Dnia 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się wizyta Św. Mikołaja. Dzieci z całego przedszkola uczestniczyły aktywnie w spotkaniu. Przybycie Świętego Mikołaja obchodziliśmy bardzo hucznie. Przed przybyciem miłego gościa dzieci miały okazję uczestniczyć we wspólnym śpiewaniu kolęd, dzieci poznały świąteczne piosenki, miały również okazję tańczyć. Pomocnik świętego Mikołaja zaprosił dziewczynki oraz chłopców do grania na bębnach oraz trąbce. Dzieci bawiły się fantastycznie. Po wspólnych śpiewach oraz tańcach maluchy, średniaki oraz starszaki przywoływały Św. Mikołaja. Udało się :) Św. Mikołaj odwiedził nas, przywitał się, uściskał wszystkie pociechy oraz wręczył prezenty. Dzieci obiecały, że w przyszłym roku będą jeszcze grzeczniejsze. Po otrzymaniu prezentów uśmiechnięte przedszkolaki wróciły do swoich sal.

Wizyta Św. Mikołaja - 21.12.2015