Wizyta p. Policjanta - 18.09.2015

Dnia 18 września gościliśmy w przedszkolu p. policjanta. Dzieci powitały Gościa gromkimi brawami. Funkcjonariusz przedstawił się, omawiał swój strój, a także niezbędne akcesoria wykorzystywane w pracy policjanta. W dalszej części przedstawił prezentację multimedialną, która dotyczyła działów policji oraz różnych pojazdów. Prezentacja wywołała duże zainteresowanie, co miało odzew w ilości zadawanych pytań policjantowi. Dzieci mogły poznać psa z którym współpracuje na co dzień. W ogródku przedszkola zobaczyły jak wygląda praca wytresowanego psa z policjantem. Mogły także zobaczyć nie oznakowany samochód policyjny (każde dziecko było w środku samochodu). Na koniec spotkania każdy otrzymał prezent oraz zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie z policjantem. Spotkanie wywarło pozytywne wrażenie na dzieciach. Z uśmiechem na twarzach żegnały zaproszonego gościa i wręczyły laurkę własnoręcznie zrobioną.

Wizyta pana Policjanta - 18.09.2015