URSYNOWSKI PRZEGLĄD TANECZNY - relacja

W dniu 24 listopada reprezentacja dzieci z grupy V brała udział w II edycji „Ursynowskiego Przeglądu Tanecznego – Tańczę, bo lubię” pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów m. st. Warszawy Roberta Kempy. Organizatorem przeglądu było Przedszkole nr 351. Przegląd miał na celu rozwijanie pasji i talentów tanecznych, rozwijanie zdolności ruchowych oraz podkreślenie uniwersalizmu sztuki tańca, a to wszystko bez wprowadzania elementów rywalizacji.

Starszaki wykonały układ taneczny do piosenki „Bałkanica”. Swoje emocje i radość doskonale wyraziły na dużej scenie machając pomponami i synchronicznie wykonując wszystkie figury. Publiczność nagrodziła naszych małych tancerzy gromkimi brawami.

Na koniec mali artyści zostali nagrodzeni prezentami, a nasza placówka pamiątkowym dyplomem. Dzieci biorące udział w tym energetycznym wydarzeniu były zachwycone. Chętnie weźmiemy udział w następnej tak barwnej inicjatywie.

Ursynowski Przegląd Taneczny- Tańczę, bo lubię