Teatrzyk w wykonaniu grupy V - 26.02.2016

Dn. 26 lutego w naszym przedszkolu dzieci z grupy V wystawiły spektakl pt. „Leśny listonosz” na podstawie utworu H. Bechlerowej. Przedstawienie przygotowane było w ramach III Przeglądu Teatralnego naszej dzielnicy pod patronatem Burmistrza Ursynowa. Podsumowanie przeglądu i uroczyste wręczenie nagród  występującym przedszkolakom przez władze dzielnicy odbędzie się 10 marca w Ośrodku Kultury przy ul. Dereniowej. W pięknej scenografii leśnej mali aktorzy opowiadali o pracy listonosza i jego kontaktach ze zwierzętami.  Występujący zaprezentowali wysoki poziom swoich umiejętności aktorskich i z przejęciem odgrywali swoje role. Uwagę zwracały również ciekawe stroje aktorów oraz towarzysząca im nastrojowa muzyka. Na przedstawienie zaproszone zostały dzieci z przedszkola przy ul. Wokalnej oraz przedszkolaki z naszej placówki.  Widownia nagrodziła występ gromkimi brawami. Po skończonym spektaklu artyści zaprosili gości na słodki poczęstunek.

Teatrzyk w wykonaniu grupy V - 26.02.2016