Światowy Dzień Zwierząt – 5.10.2015

Dnia 5.10.2015 r. w naszym przedszkolu odbył się „Światowy Dzień Zwierząt”. Każda grupa reprezentowała inne zwierzątko. Wśród nas były: krówki, kotki, sowy, żaby oraz małpki. Dzieci
z wszystkich grup wzięły udział w pokazie multimedialnym zwierząt.  Przedszkolaki  poznały rodzaje zwierząt domowych, hodowlanych oraz wielu, wielu innych. Wcześniej przygotowane opaski posłużyły przedszkolakom jako świetna pomoc oraz godne reprezentowanie swojego zwierzęcego stada. Dzieci uczestniczyły w wielu zabawach, konkursach oraz zagadkach. Nauczyły się nowej piosenki pt.: „Pies na medal”. Przedszkolaki z uśmiechem i radością rozeszły się do swoich sal, pełne nowych pomysłów. Podsumowując – zwierzęta są przyjaciółmi ludzi, więc warto je kochać.

Światowy Dzień Zwierząt - 5.10.2015