SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

We wtorek dzieci z grupy VI, VII i VIII  uczestniczyły w spotkaniu ze Strażą Miejską. Pani ze Straży Miejskiej opowiedziała o swojej pracy i zademonstrowała elementy wyposażenia munduru strażnika. Dzieci poznały również numer telefonu  do Straży Miejskiej.

Wysłuchały także historii Antosia, który bawiąc się na placu zabaw był świadkiem niecodziennych zdarzeń, gdzie inne osoby potrzebowały pomocy.  W każdej z tych sytuacji potrafił jednak  zareagować i wezwać odpowiednie służby. Nasze przedszkolaki również wiedziały, do kogo należy zwrócić się o pomoc i doskonale pamiętają numery telefonu do straży pożarnej, pogotowia ratunkowego i policji. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, a dzieci utrwaliły zasady bezpiecznej zabawy.

Spotkanie ze Strażą Miejską