ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA PRZY CHOINCE

Jak co roku w naszym przedszkolu, w wyjątkowym miesiącu grudniu odbyły się w każdej grupie świąteczne spotkania z rodzicami - nasycone atmosferą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Dzieci z poszczególnych grup przygotowały np. jasełka, występy o tematyce świątecznej, warsztaty plastyczne, kulinarne, zaprosiły rodziców do wspólnego śpiewania kolęd. Podopieczni solidnie przygotowali się do uroczystości. Efekty tych przygotowań zgromadzeni goście docenili i nagrodzili gromkimi brawami. Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy okres w życiu wszystkich nas, dlatego cieszymy się, że chociaż przez krótką chwilę możemy dzielić go wspólnie z naszymi przedszkolakami i ich rodzicami.