Spektakl  „Kopciuszek”

„Kopciuszek”, to dobrze znana i bardzo lubiana opowieść o skromności i pyszałkowatości, dobru i złu. Baśń o skrzywdzonej przez złą macochę dziewczynie, którą los połączył z królewiczem. Dnia 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka została ona wystawiona w naszym przedszkolu.

Nietuzinkowy zamysł reżyserski, pomysłowa scenografia, piękne stroje i piosenki oraz świetna obsada to największy atut tego przedstawienia.

Aktorami biorącymi w nim udział byli rodzice naszych wychowanków oraz nauczyciele i pracownicy przedszkola.

Wszyscy z zaangażowaniem przygotowywali się do swoich ról. Występujący aktorzy zaprezentowali swoje umiejętności przed najbardziej wymagającą widownią - dziećmi. Przedszkolaki z zainteresowaniem i zaciekawieniem oglądały przedstawienie.

Piosenka finałowa zobrazowała nastrój towarzyszący całemu przedstawieniu oraz jego przygotowaniom. Podjęta inicjatywa dała wielką satysfakcję rodzicom, nauczycielom, a najważniejsze przyniosła ogromną radość dzieciom.

Widownia nagrodziła występujących długimi oklaskami. Po zakończeniu spektaklu wzruszeń, radości i uśmiechu nie było końca.

Przedstawienie pt: "Kopciuszek" 03.06.2016r