SENIORZY Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU

W dniu 10 stycznia przedszkolaki z najstarszej grupy "Ufoludki" wystawiły przedstawienie Bożonarodzeniowe dla seniorów. Na uroczystość przygotowaną przez Panią Dyrektor, nauczycieli oraz dzieci zostali zaproszeni seniorzy z Dziennego Domu Pomocy Społecznej.

Uroczystość  swoim charakterem nawiązywała do Świąt Bożego Narodzenia. Nasze przedszkolaki przypomniały o najważniejszych wartościach w życiu i o tym , jak ważna jest rodzina. Ponadto zachęcali do pomocy innym i zachowywania się w myśl słów „oduczyć się patrzenia na czubek nosa swego i serce otworzyć na człowieka drugiego”  Niespodziankę dla naszych gości przygotowały również 5 latki, które wspólnie zaprezentowały koncert kolęd i pastorałek. Atmosfera w naszym przedszkolu  była pełna wspomnień i wzruszeń.

Każda taka uroczystość jest pomostem, który stwarza możliwość wielopokoleniowego spotkania. Warto o tym pamiętać, szczególnie teraz, kiedy wielkimi krokami zbliża się Święto Babci i Dziadka. Jesteśmy pewni, że takie spotkania wpiszą się na stałe do kalendarza naszych imprez i uroczystości.

Seniorzy z wizytą w przedszkolu- 10.01.2018