Chwalimy się - nasz sukces sportowy!!!

W dniu 29 maja, odbyły się XVIII  Mistrzostwa Przedszkolaków o Puchar Wielkiego Ursynowskiego Misia. Nasze Przedszkole reprezentowała 11 osobowa drużyna składająca się z przedstawicieli grup „Żyrafy ” „Delfiny” i „Ufoludki”. Po uroczystym otwarciu, dzieci przystąpiły do udziału w 5 sztafetowych konkurencjach sportowych: bieg przez płotki, bieg przez plotki z przekładaniem rakietek, bieg ze skokami w obręczach , bieg z rakietka tenisowa oraz bieg „pawie oczko ”. Wszyscy zawodnicy dzielnie i z poświęceniem pracowali na wynik całej drużyny. Ostatecznie, spośród wszystkich drużyn reprezentujących ursynowskie przedszkola, zajęliśmy w tegorocznych rozgrywkach sportowych III miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, a drużynowo puchar oraz maskotkę misia, którą można podziwiać w holu przedszkola.

Brawo Przedszkolaki, jesteśmy z Was dumni!!!

Relacja z zawodów w Halo Ursynów:

Mistrzostwa Przedszkolaków o Puchar Ursynowskiego Misia