Przegląd piosenki "Let's sing in English"

W dniu 27.04.2015 r. dziewięcioro dzieci z grupy IV i V brały udział w I Ursynowskim przeglądzie w języku angielskim „Let’s sing in English” pod Honorowym Patronatem Roberta Kempy Burmistrza Dzielnicy Ursynów. Organizatorem przeglądu było Przedszkole nr 159 w Warszawie.

Celem przeglądu było rozbudzenie zainteresowań językiem angielskim wśród przedszkolaków , rozwijanie zdolności wokalnych i językowych dzieci i integracja dzieci z ursynowskich przedszkoli.

W przeglądzie brały udział dzieci z dwunastu ursynowskich przedszkoli. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się na scenie śpiewając piosenkę pt. „Butterfly, butterfly, where are you?” Wyróżniali się barwnymi strojami wśród innych uczestników. Chodź małym artystom towarzyszyła mała trema , zaprezentowali się znakomicie.

Konkurs piosenki angielskiej 27-04-2016