GÓRA GROSZA - XVII EDYCJA

Podsumowanie akcji "Góra Grosza"

XVII EDYCJA AKCJI GÓRA GROSZA

Kolejny raz nasze przedszkole przyłączyło się do akcji "Góra Grosza" . W czasie akcji , na przełomie listopada i grudnia, w holu przedszkola umieszczono specjalne pojemniki, do których można było wrzucać pieniądze. W styczniu, po przeliczeniu drobniaków, pieniądze zostały przekazane Towarzystwu Nasz Dom za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Pieniądze uzbierane w pokaźną "górę grosza" mogą przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od domu rodzinnego, od swoich najbliższych. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie państwo na stronie internetowej www.towarzystwonaszdom.pl

XVII edycja akcji „Góra Grosza” zakończyła się w naszym przedszkolu

zbiórką kwoty 389 zł 92 gr.

Zgodnie z powiedzeniem „grosz do grosza” każda grupa starała się jak najszybciej zapełnić swój pojemnik. Poniżej przedstawiamy wyniki każdej grupy.

Grupa I –  50 zł 70 gr.

Grupa II –   66 zł 80 gr.

Grupa III – 93 zł 10 gr.

Grupa IV – 99 zł 10 gr.

Grupa V – 80 zł 22 gr.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za okazane serce. Pamiętajmy!

„Jeden grosz znaczy niewiele,

ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie”!