PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - relacja

W Naszym Przedszkolu miesiąc październik to wyjątkowy czas dla maluszków. Odkąd przekroczyły próg naszej placówki, przygotowywały się do swojego pierwszego ważnego występu.

17 i 18 października o godz. 15.30 dzieci z grupy I, II oraz III pięknie ubrane i jakże przejęte wystąpiły przed wspaniałą publicznością, czyli swoimi Rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi. Śpiewały, tańczyły, recytowały, a na koniec złożyły przysięgę Prawdziwego Przedszkolaka.

Pani Dyrektor pasowała dzieci dotykając ich ramienia specjalną kredką i gratulowała każdemu dziecku.

Po krótkiej przemowie wszystkie dzieci oraz ich goście udali się na poczęstunek i bardzo miło wspólnie spędzili ten wyjątkowy czas.

Na dzieci czekały małe upominki oraz dyplomy, które otrzymały wychodząc do domu.

Życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu i witamy w Naszym Przedszkolu.

Pasowanie na Przedszkolaka 2017