Obchody Święta Niepodległości - relacja

W piątek odbyła się uroczystość z okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Pięknie ubrane przedszkolaki dumnie prezentowały biało czerwone flagi i kotyliony. Dzieci z każdej grupy recytowały różne wiersze o tematyce patriotycznej. Nie zabrakło oczywiście najbardziej znanego utworu, jakim jest „Katechizm polskiego dziecka” .

Wszyscy, z należytą powagą odśpiewali Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Na koniec apelu , Ola z zerówki zaśpiewała wzruszającą piosenkę „Najpiękniejsza jest moja ojczyzna”. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim dzieciom za przygotowanie do tak ważnego dnia, jakim jest 11 listopada.

Całą uroczystość obserwowała i dokumentowała Pani Marta Siesicka-Osiak, której relację z tego wydarzenia możecie znaleźć na portalu haloursynow.pl

Obchody Święta Niepodległości 10.11.2017