MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLAKÓW
O PUCHAR WIELKIEGO URSYNOWSKIEGO MISIA

Stowarzyszenie Tenisowe "Tie Break" od 2001 roku przy współpracy z Dzielnicą Ursynów organizuje corocznie Mistrzostwa Przedszkolaków o Puchar Wielkiego Ursynowskiego Misia.

30 listopada 2011 r., 12 dzieci z grupy IV i V reprezentowało nasze przedszkole w eliminacjach XI edycji mistrzostw przedszkolaków „O Puchar Wielkiego Ursynowskiego Misia”.

Dla pięciolatków mistrzostwa były doskonałą okazją do spróbowania swoich sił w zabawie sportowej połączonej z rywalizacją. Drużyny zmagały się z czasem oraz zawodnikami z innych placówek w różnych konkurencjach sportowych. Zabawie towarzyszyła niezwykle gorąca atmosfera, radość z wykonywania kolejnych ćwiczeń oraz wielkie emocje. Dzieci wykazały się gibkością, skocznością, szybkością i niezwykłą jak na tak małych sportowców wytrzymałością.

Tego dnia zwycięzcami byli wszyscy. Każdy uczestnik zabawy otrzymał pamiątkowego misia i dyplom.