Wizyta Św. Mikołaja – 12.12.2015 - relacja

Dnia 12 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się „ Mikołajkowe Show”. Dzieci z całego przedszkola uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez pomocników Świętego Mikołaja. Przedszkolaki próbowały swoich sił w różnych konkurencjach, m.in. w dekorowaniu piernikowych postaci, czy lepieniu bałwana. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania zadawane przez prowadzącą spotkanie- Śnieżynkę. Wszyscy bawili się znakomicie. Po wspólnych śpiewach i tańcach przedszkolaki przywoływały Świętego Mikołaja.

Honorowy gość pojawił się z wielki workiem pełnym prezentów. Przywitał się, uściskał pociechy i porozmawiał z nimi. Dzieci obiecały, że w przyszłym roku będą jeszcze grzeczniejsze.

Na zakończenie spotkania każda grupa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Przedszkolaki w radosnym nastroju powróciły do swoich sal.

Mikołajkowe Show 12.12.2017