W dniu 11. 01. 2017 r. dzieci z grupy V odwiedziły mieszkańców Dziennego Domu Opieki Społecznej Dzielnicy Ursynów.

Przedszkolaki miały okazję zaprezentować Jasełka Bożonarodzeniowe. Mali aktorzy wcielając się w role postaci szopki betlejemskiej, poprzez wiersze i śpiew kolęd wprowadzili widzów w radosną atmosferę. Występy dzieci dostarczyły mieszkańcom domu wiele radości. Seniorzy szczególne chwile wzruszenia okazywali podczas wspólnego śpiewania kolęd oraz podczas prezentacji układu choreograficznego do utworu „Hallelujah”Leonarda Cohena.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów zostało nagrodzone gromkimi brawami. To poświąteczne spotkanie uczy nie tylko tradycji wspólnego kolędowania, ale również szacunku do ludzi starszych, samotnych i chorych oraz dzielenia się radością z innymi. Jesteśmy dumni z naszych starszaków.

Jasełka Grupy V w Dziennym Domu Pomocy Społecznej