FESTYN RODZINNY - RELACJA

W sobotę 10 czerwca 2017r. w Przedszkolu nr 283 odbył się Festyn Rodzinny. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu w ogrodzie naszego przedszkola, w której uczestniczyli dzieci, rodzice oraz babcie i dziadkowie.

Na tej plenerowej rodzinnej imprezie na wszystkich- małych i dużych, czekały liczne atrakcje- dania z grilla, pyszne domowe wypieki, zabawy z animatorem, malowanie twarzy, loteria, bańki mydlane, malowanie na sztalugach oraz pieczenie ciasteczek. Niezwykłą atrakcją pikniku był pokaz magika i obecność szczudlarza, a wszystko po to, aby dzieci wraz z rodzicami mogły spędzić wspólnie czas. Pogoda dopisała, a na twarzach dzieci i dorosłych pojawił się uśmiech i radość.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc przy organizacji pikniku, a także za przybycie i mile spędzony czas. Kolejny Piknik za rok! Zapraszamy!

Festyn rodzinny 10.06.2017