MIŚ Z URSYNOWA- RELACJA

Dnia 13.07.17r. gościliśmy w naszym przedszkolu Zastępcę Burmistrza dzielnicy Ursynów, Pana Piotra Zalewskiego. Nasz gość zapoznał przedszkolaków z historią "Misia z Ursynowa", bajką napisaną przez Jarosława Sieka z ilustracjami Mariny Illich. Tytułowy miś zabrał naszych przedszkolaków " na wirtualny spacer", w trakcie którego dzieci poznały ważne, historyczne miejsca mieszczące się na Ursynowie. Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem słuchały tak przepięknie zilustrowanej bajki. Większość dzieci bez problemu rozpoznała miejsca, które odwiedził Miś Ursynek. Największe emocje wśród przedszkolaków wywołał fragment bajki, w którym Miś pojawił się na ich ulubionym placu zabaw, z dinozaurami.

Na zakończenie spotkania każdy przedszkolak otrzymał egzemplarz bajki o "Misiu z Ursynowa". Dzieci z uśmiechem na twarzy i wspaniałym prezentem powróciły do swoich sal.

Dziękujemy za odwiedziny.

"Miś z Ursynowa"- bajka w interpretacji przedstawiciela Zarządu i Rady Ursynowa